Saeco Alkatrészek
   Akciós termékek  |  Személyes beállítások  |  Kosár tartalma  |  Pénztár   
Termékek
  - Aroma
  - AULIKA Automaták
  - Brake Point 36
  - Caffe Crema
  - Caffé IT
  - Combi Snack
  - DA7P Italautomata
  - DA7P Plus Italautomata
  - Family és Nagytartályos
  - Gaggia Classic
  - Gaggia New Baby Class
  - Gastro Profi 2
  - Gran Crema
  - Group_500
  - Helyszíni javítás -Bp
  - Idea Modular
  - Incanto De Luxe
  - Incanto SIRIUS
  - Incanto Superautomatica
  - Ital automata PHD
  - Karbantartó anyagok
  - Magic Comfort Plus
  - Magic De Luxe Redesigne
  - Modo Mio (029HR2)
  - Modo Mio (029HR6)
  - Modo Mio (029R5)
  - Modo Mio (SIN029R2)
  - Nina Bar
  - Odea Giro & Giro Plus
  - Odea Go
  - Office One
  - Piccina (032L)
  - Primea Ring
  - Primea Touch Plus 2007
  - Royal AMBRA
  - Royal Cappuccino
  - Royal Digital
  - Royal Office Superautomatica
  - Royal Professional
  - SG200 Italautomata
  - Solis Master 5000 DIGITAL
  - Solis Master 5000 SUP018S
  - Solis Master 5000 V2 SUP018S
  - Spidem My Coffee RS DRS
  - SPIDEM Villa
  - Super Idea
  - Talea Giro
  - Talea Giro Plus V2
  - Talea Ring
  - Talea Ring Plus V2
  - Talea Tejsziget 0,4 l
  - Talea Touch
  - Via Veneto Combi Karos
  - Via Veneto Karos
  - Via Venezia
  - Vienna
  - Vienna Caffe Nova
    - KPE_S018_E90024
    - KPE_S018_E90024_1
    - SP18CRD_E74018_1R8
    - SP18CRD_E74018_2R8
    - SP18CRD_E74018_3R8
    - SP18CRD_E74018_4R8
  - Xelsis
  - XSmall Steam & Plus
Információk
Szállítás és garancia
Az adatkezelésről
Jogi nyilatkozat
A használat szabályai
Kapcsolat - Vevőszolgálat
Általános szerződési feltételek
Linkajánló

Alkatrészek


Alkatrészrendelésnél, a megfelelő alkatrész beazonosításánál javasolt a rendelés előtti írásos kommunikáció (raktar@saeco.hu).

Amennyiben nem jártas a Saeco készülékek alkatrészeinek rendelésében:
1. Küldjön egy fotót a keresett alkatrészről,
2. Adja meg a készülék típusát és sorozatszámát (fotózza le az adattábla matricát),
3. Röviden írja le igényét.

Munkatársaink rövid időn belül válaszolnak Önnek!

Alkatrészek

PozícióMennyiségCikkszámAlkatrész névÁr
1 HUZZZZZZ051029741SAE 90ýCONNECTOR PUMP INLET 630 Ft
2 HUZZZZZZ002063941SAE SILICONE TUBE 5X8 70SR IN ROLL 15.586 Ft
3 HUZZZZZZ058581941SAE EATON PUMP SUPPORT MAGIC 4002012 758 Ft
4 HUZZZZZZZ04100021SAE VIBRO PUMP EP5/S GW 230V-50HZ 11.980 Ft
5 Minimum: 20 HUZZZZZZ169123041SAE OR 2031 IN TERMOIL 81 Ft
6 Minimum: 20 HUZZZZZZZ820.20MNSAE OR 2015 EPDM FDA 78 Ft
7 HUZZZZZZ009478722SAE CONNECTOR AS.TEFLON 2X4 L=250 MM 2.028 Ft
8 HUZZZZZZ002163941SAE BLACK SILICON TUBE 7,5X9,3 IN ROLL 4.308 Ft
9 HUZZZZZZ002245382SAE 3 POLES CONNECTORS TURB.M5000 ASSY. 1.307 Ft
10 HUZZZZZZZ708.1130SAE YELLOW HARNESS KLIXON JP 13 230V 1.448 Ft
11 HUZZZZZZ003374682SAE -M-VDE TURBINE WITH SENSOR KIT WITH PART. Ný12 2.205 Ft
12 HUZZZZZZ?????????SAE PARTICULAR NOT AVAILABLE SEE PART. Ný11 428 Ft
13 HUZZZZZZZ810.1619SAE BRACKET FOR TURBINE 117 Ft
14 Minimum: 5 HUZZZZZZZ441.1109SAE FORK FOR TUBE D.4 226 Ft
15 HUZZZZZZZ220.10SJSAE SILICONE TUBE 5X10 60 SHORE IN ROLL 15.586 Ft
16 HUZZZZZZ054019381SAE POWER CABLE SCHUKO BLACK L=1500 1.241 Ft
16 HUZZZZZZ052039381SAE POW.CABLE CH BLACK H05+3FAST.L=1500 1.536 Ft
16 HUZZZZZZ051119381SAE BLACK POWER CABLE SCHUKO 3F.L=1750 1.288 Ft
17 HUZZZZZZ206354321SAE FLANGE NUT M8 TOOTHED BASE GALV. 37 Ft
18 HUZZZZZZ001156481SAE ANTIDISTURB FILTER 0,47X2+1000Y2+0,5L 230V 2.558 Ft
19 HUZZZZZZZ23030011SAE GENERAL MOTOR FOR RATIOMOTOR M5000 ASSY. WITH PART. Ný20-41 7.210 Ft
20 HUZZZZZZZ440.1219SAE ANTIVIBRATION FOR MOTOR 463 Ft
21 HUZZZZZZ006006841SAE CABLE CLAMP V0 MAGIC ESP COMBI UL 205 Ft
22 Minimum: 20 HUZZZZZZ202076921SAE PANE. TCB SCREW 3,5X16 TESTA D=8 Z 24 Ft
23 Minimum: 20 HUZZZZZZZ640.1219SAE SINTERED BUSH FOR MOTOR 165 Ft
24 Minimum: 20 HUZZZZZZ002083841SAE WASHER BAKELIZZATE D=5,5 54 Ft
25 HUZZZZZZZ240.1219SAE GEAR Z.12/90 826 Ft
26 HUZZZZZZZ240.50ENSAE MICROSWITCH 1.414 Ft
27 Minimum: 5 HUZZZZZZZ830.50ENSAE MICROSWITCH 725 Ft
28 HUZZZ051.860.1219SAE GEAR Z=108 FOR MOUNTING PLATE M5000 1.340 Ft
29 HUZZZ029.002.1619SAE TRANSPARENT LID FOR RATIOMOTOR M5000 823 Ft
30 HUZZZZZZ710838621SAE SENSOR FIXING SPRING UP TO S/N. 9004SA40136415 424 Ft
31 Minimum: 20 HUZZZZZZ202375921SAE SCREW TCB PH/TT 4X8 UNI 8112 ZNP 37 Ft
32 HUZZZZZZ003578722SAE CONNECTOR AS.TEFLON 2X4 L=275 MM 1.414 Ft
33 HUZZZZZZ003285882SAE SENSOR ELECT.BOARD WITH CONNECTOR ASSY. 3.077 Ft
34 HUZZZZZZ202239921SAE ROUND HEAD SCREW 10.9 M5X20 GALV 98 Ft
35 HUZZZZZZ006578722SAE CONNECTOR AS.TEFLON 2X4 L=420 MM 1.288 Ft
36 HUZZZZZZ002824981SAE THERMOSTAT 175ý 1NT-08L-3794 1.842 Ft
37 HUZZZZZZ711838621SAE 2 THERMOSTATS FIXING SPRING 780 Ft
38 HUZZZZZZ712838621SAE SENSOR FIXING SPRING FROM S/N. 9004SA40136416 780 Ft
39 HUZZZZZZZ300.013USAE NUT SELF LOCK.M5 UNI 7473 UP TO S/N. 9005SA40278596 37 Ft
40 HUZZZZZZ006159541SAE ELECTRIC INSULATING DISK D=16 417 Ft
41 HUZZZZZRALUCITRAPSAE NOT AVAILABLE SEE PART. Ný19 0 Ft
42 HUZZZZZZ266300381SAE 1 STR+ SIL. CABLE BLUE 510 MM 230V 1.512 Ft
43 HUZZZZZZ002200723SAE FUSE T6,3 AMP.5X20 RETARDED 230V 297 Ft
44 Minimum: 20 HUZZZZZZ204375921SAE SCREW TAPT M4X10 DIN 7985 GALV 197 Ft
45 Minimum: 20 HUZZZZZZZ231.1619SAE MYLAR WASHER FOR RATIOMOTOR 203 Ft
46 Minimum: 20 HUZZZZZZZ020.440USAE SCREW TSP M5,0X30 UNI 7688 GALV. UP TO S/N. 9005SA40278596 406 Ft
46 Minimum: 20 HUZZZZZZ205239921SAE GALVANIZDE SELF DRILLING SCREW 5X30 FROM S/N. 9005SA40278597 54 Ft
47 HUZZZZZZ007229741SAE BOILER SUPPORT CONNECTOR 2.219 Ft
48 Minimum: 20 HUZZZZZZZ602.1619SAE INSULATING SPACER FOR BOILER 406 Ft
49 HUZZZZZZ209354321SAE SELF-LOCKI.NUT M5X0,8 DIN 980 CLA.8 44 Ft
50 HUZZZZZZZ30200002SAE SPARES KIT SUPPORT BOILER M5000 UP TO S/N. 9005SA40278596 3.302 Ft
50 HUZZZZZZ009791941SAE SUPPORT FOR ALLUMINIUM BOILER FROM S/N. 9005SA40278597 3.670 Ft
51 HUZZZZZZ858850282SAE ALUM.BOILER WITH RESISTANCE 230V-1100W 14.728 Ft
52 HUZZZZZZ008678722SAE CONNECTOR TEFLON 2X4 L=235 MM ASSY. 2.028 Ft
53 Minimum: 20 HUZZZZZZ404013821SAE WASHER UNI 8842 A4 BURNISHED 56 Ft
54 Minimum: 10 HUZZZZZZ950823041SAE OR 2015 IN SILICONE PTFE/FDA 78 Ft
55 HUZZZZZZ301019921SAE HI -LO TC SCREW 3,5X15 RIF.910189 44 Ft
56 Minimum: 20 HUZZZZZZZ231.1109SAE SPRING FOR PIN 37 Ft
57 Minimum: 5 HUZZZZZZZ570.1109SAE MG VÍZCSAPDUGÓ 480 Ft
58 Minimum: 5 HUZZZZZZZ99050011SAE MG KAZÁNSZELEPTOLÓ ÚJ 881 Ft 583 Ft
59 Minimum: 5 HUZZZZZZ954023041SAE OR METRICO 0080-20 SILICON.PTFE/FDA 222 Ft
60 HUZZZZZZZ001.1109SAE PEG FOR VALVE IN PLASTIC 1.400 Ft
61 Minimum: 5 HUZZZZZZZ210.20MNSAE MG PIPACSŐ TÖMÍTÉS KÖZÉPSŐ 197 Ft
62 Minimum: 5 HUZZZZZZZ010.20MNSAE MG PIPACSŐ TÖMÍTÉS ALSÓ 127 Ft
63 Minimum: 5 HUZZZZZZZ99050011SAE MG KAZÁNSZELEPTOLÓ ÚJ 881 Ft 583 Ft
64 HUZZZZZZ265657741SAE PROTECTION FOR FOLK SPRING TUBE D=4 319 Ft
65 HUZZZZZZ001254922SAE COMPENSATION AND SAFETY VALVE 16BAR ASSY 3.429 Ft
66 HUZZZZZZ001557741SAE HEAT.ELEMENT PROT.BLECKMANN M5000 1.931 Ft
67 HUZZZZZZ913535721SAE THERMAL FUSE FIXING PLATE 63 Ft
68 HUZZZZZZ208420921SAE GALV.BRACKET BOILER M5000 SUPPORT 225 Ft
69 Minimum: 20 HUZZZZZZ208328921SAE TCB SCREW M4X8 UNI 7687 ZNP 54 Ft
70 HUZZZZZZ003824981SAE THERMOSTAT 175ý INTERCONTR.161471002 1.448 Ft
71 HUZZZZZZ008044381SAE CABLE 1 WIRE SILIC.BLACK THERM/FUSE 229ý 1.768 Ft
72 HUZZZZZZ856474682SAE CN GŐZKAZÁN M5000 230V 14.961 Ft
73 HUZZZZZZZ300.203USAE NUT HEXAGONAL M4 UNI 5588 51 Ft
74 HUZZZZZZ201024821SAE ELASTIC WASHER UNI 1751 B4 GALV 24 Ft
-- HUZZZZZZ008434982SAE GEN.TURB.AS.W/O FILTER UNIFIED M5000 4.955 Ft
-- HUZZZZZZ853531282SAE ALUM.BOILER 230V AS.WITH RESISTANCE 28.208 Ft

Gyorskeresés
 
Ide kell beírni a keresett cikk nevét.
Nyelvek
Magyar Horváth Szerb English
Pénznemek
Rendeljen online szerviz szolgáltatást!
Hivatalos szakszerviz

© 2008 osCommerce Fejlesztő: oscommerce.hu