Saeco Alkatrészek
   Akciós termékek  |  Személyes beállítások  |  Kosár tartalma  |  Pénztár   
Termékek
  - Aroma
  - AULIKA Automaták
  - Brake Point 36
  - Caffe Crema
  - Caffé IT
  - Combi Snack
  - DA7P Italautomata
  - DA7P Plus Italautomata
  - Family és Nagytartályos
  - Gaggia Classic
  - Gaggia New Baby Class
  - Gastro Profi 2
  - Gran Crema
  - Group_500
  - Helyszíni javítás -Bp
  - Idea Modular
  - Incanto De Luxe
  - Incanto SIRIUS
    - INCSIR_E74079_1R05
    - INCSIR_E74079_2R05
    - INCSIR_E74079_3R05
  - Incanto Superautomatica
  - Ital automata PHD
  - Karbantartó anyagok
  - Magic Comfort Plus
  - Magic De Luxe Redesigne
  - Modo Mio (029HR2)
  - Modo Mio (029HR6)
  - Modo Mio (029R5)
  - Modo Mio (SIN029R2)
  - Nina Bar
  - Odea Giro & Giro Plus
  - Odea Go
  - Office One
  - Piccina (032L)
  - Primea Ring
  - Primea Touch Plus 2007
  - Royal AMBRA
  - Royal Cappuccino
  - Royal Digital
  - Royal Office Superautomatica
  - Royal Professional
  - SG200 Italautomata
  - Solis Master 5000 DIGITAL
  - Solis Master 5000 SUP018S
  - Solis Master 5000 V2 SUP018S
  - Spidem My Coffee RS DRS
  - SPIDEM Villa
  - Super Idea
  - Talea Giro
  - Talea Giro Plus V2
  - Talea Ring
  - Talea Ring Plus V2
  - Talea Tejsziget 0,4 l
  - Talea Touch
  - Via Veneto Combi Karos
  - Via Veneto Karos
  - Via Venezia
  - Vienna
  - Vienna Caffe Nova
  - Xelsis
  - XSmall Steam & Plus
Információk
Szállítás és garancia
Az adatkezelésről
Jogi nyilatkozat
A használat szabályai
Kapcsolat - Vevőszolgálat
Általános szerződési feltételek
Linkajánló

Alkatrészek


Alkatrészrendelésnél, a megfelelő alkatrész beazonosításánál javasolt a rendelés előtti írásos kommunikáció (raktar@saeco.hu).

Amennyiben nem jártas a Saeco készülékek alkatrészeinek rendelésében:
1. Küldjön egy fotót a keresett alkatrészről,
2. Adja meg a készülék típusát és sorozatszámát (fotózza le az adattábla matricát),
3. Röviden írja le igényét.

Munkatársaink rövid időn belül válaszolnak Önnek!

Alkatrészek

PozícióMennyiségCikkszámAlkatrész névÁr
1 HUZZZZZZ051029741SAE 90ý CONNECTOR PUMP INLET 630 Ft
2 Minimum: 20 HUZZZZZZ002023481SAE SPRING HOSE CLAMP D=9,5MM 64 Ft
3 HUZZZZZZ002063941SAE SILICONE TUBE 5X8 70SR IN ROLL 15.586 Ft
4 HUZZZZZZZ04100021SAE ULKA PUMP EP5/S GW 230V-50HZ 11.980 Ft
5 HUZZZZZZ058581941SAE EATON PUMP SUPPORT MAGIC 4002012 758 Ft
6 HUZZZZZZ002163941SAE BLACK SILICON TUBE 7,5X9,3 IN ROLL 4.308 Ft
7 HUZZZZZZ000355181SAE INC FELULETELOSZTO LAPOCSKA SZENZORHOZ 946 Ft
8 HUZZZZZZZ708.1130SAE YELLOW HARNESS KLIXON JP 13\ 230V 1.448 Ft
8 HUZZZZZZ000102982SAE THERMAL. PROTECT 120ýC CABLE.125/3 120V 1.770 Ft
9 Minimum: 20 HUZZZZZZZ820.20MNSAE OR 2015 EPDM FDA 78 Ft
10 Minimum: 20 HUZZZZZZ202076921SAE PANE. TCB SCREW 3,5X16 TESTA D=8 Z 24 Ft
11 HUZZZZZZ001254922SAE COMPENSATION AND SAFETY VALVE ASSY 3.429 Ft
12 Minimum: 5 HUZZZZZZZ441.1109SAE FORK FOR TUBE D.4 226 Ft
13 Minimum: 10 HUZZZZZZ950823041SAE OR 2015 IN SILICONE PTFE/FDA 78 Ft
14 Minimum: 5 HUZZZZZZZ750.10MNSAE OR ORM 0050-20 SILICONE 127 Ft
15 HUZZZZZZ003155382SAE 3POLE CONNECT.AS.TURBINE JP18 SMART 1.297 Ft
16 HUZZZZZZ001156481SAE ANTIDISTURB FILTER 0,47X2+1000Y2+0,5L 230V 2.558 Ft
16 HUZZZZZZ005156481SAE ANTIDISTURB FILTER 16A FNC 1610474472A 120V 3.541 Ft
18 HUZZZZZZZ220.10SJSAE SILICONE TUBE 5X10 60 SHORE IN ROLL 15.586 Ft
19 HUZZZZZZZ810.1619SAE FORK FOR WATERWHEEL 117 Ft
20 HUZZZZZZ003374682SAE M-VDE TURBINE WITH SENSOR KIT WITH PART. NR.17 2.205 Ft
21 HUZZZ029.133.1619SAE RATIOMOTOR COVER TRANSPARENT 1.024 Ft
22 HUZZZZZZ008491941SAE TURBINE SUPPORT SMART 590 Ft
22 HUZZZZZZZ17390011SAE INC TURBINA TARTO SMART UL 0 Ft
23 Minimum: 5 HUZZZZZZZ530.10MNSAE OR ORM 0090-20 SILICONE 197 Ft
24 HUZZZZZZ006006841SAE CABLE CLAMP V0 MAGIC ESP COMBI UL 205 Ft
25 HUZZZZZZ055119381SAE INC ELEKTROMOS TAPKABEL SCH FEKETE 1500MM 1.287 Ft
26 HUZZZZZZ008044381SAE CABLE 1 WIRE SILIC.BLACK THERM/FUSE 229ý 230V 1.768 Ft
26 HUZZZZZZ260144381SAE CABLE 1WIRE SILICON.BLACK AWG18+TH/FUSE 120V 1.512 Ft
27 Minimum: 20 HUZZZZZZ208328921SAE TCB SCREW M4X8 UNI 7687 ZNP 54 Ft
28 HUZZZZZZ009478722SAE CONNECTOR AS.TEFLON 2X4 L=250 MM 2.028 Ft
29 HUZZZZZZ856474682SAE CN GŐZKAZÁN M5000 230V 14.961 Ft
30 HUZZZZZZ003824981SAE THERMOSTAT 175ý INTERCONTR.161471002 1.448 Ft
31 HUZZZZZZ913535721SAE THERMAL FUSE FIXING PLATE 63 Ft
32 Minimum: 20 HUZZZZZZ404013821SAE WASHER UNI 8842 A4 BURNISHED 56 Ft
33 HUZZZZZZ009557741SAE HEAT.ELEMENT PROTECTION BLECKM. SMART 2.219 Ft
34 Minimum: 5 HUZZZZZZZ830.50ENSAE MICROSWITCH 1.349 Ft
35 Minimum: 20 HUZZZZZZZ640.1219SAE SINTERED BUSH FOR MOTOR 165 Ft
36 Minimum: 20 HUZZZZZZ002083841SAE WASHER BAKELIZZATE D=5,5 54 Ft
37 HUZZZZZZZ440.1219SAE ANTIVIBRATION FOR MOTOR 463 Ft
38 HUZZZZZZZ73030011SAE MOTOR FOR RATIOMOTOR ASSY. 7.354 Ft
39 HUZZZZZZ206354321SAE FLANGE NUT M8 TOOTHED BASE GALV. 37 Ft
40 HUZZZZZZ003285882SAE SENSOR ELECT.BOARD WITH CONNECTOR 3.077 Ft
41 HUZZZZZZZ001.1109SAE PEG FOR VALVE IN PLASTIC 1.400 Ft
42 Minimum: 20 HUZZZZZZ204375921SAE SCREW TAPT M4X10 DIN 7985 GALV 197 Ft
43 HUZZZZZZ301019921SAE HI -LO TC SCREW 3,5X15 RIF.910189 44 Ft
44 Minimum: 5 HUZZZZZZZ990.1109SAE RP SZELEP TOLÓ 881 Ft 583 Ft
45 HUZZZZZZZ240.1219SAE GEAR Z.12/90 826 Ft
46 HUZZZ051.960.1219SAE GEAR Z.108 FOR MOUNTING PLATE M4000 1.511 Ft
47 Minimum: 5 HUZZZZZZ954023041SAE OR METRICO 0080-20 SILICON.PTFE/FDA 222 Ft
48 HUZZZZZZ008327681SAE MICROSWITCH SAIA X3M502K2KAM92AS 4.684 Ft
49 Minimum: 20 HUZZZZZZ202375921SAE SCREW TCB PH/TT 4X8 UNI 8112 ZNP 37 Ft
50 HUZZZZZZ200520921SAE INC KAZANROGZITO ELEM 536 Ft
51 HUZZZZZZ202239921SAE ROUND HEAD SCREW 10.9 M5X20 GALV 98 Ft
52 Minimum: 20 HUZZZZZZZ231.1109SAE SPRING FOR PIN 37 Ft
53 HUZZZZZZ265657741SAE PROTECTION FOR FOLK SPRING TUBE D=4 319 Ft
54 HUZZZZZZZ300.203USAE NUT HEXAGONAL M4 UNI 5588 51 Ft
55 HUZZZZZZZ91090011SAE TEA/BRASS PISTON L=20,9 ASSY. 707 Ft
56 Minimum: 20 HUZZZZZZZ231.1619SAE MYLAR WASHER FOR RATIOMOTOR 203 Ft
57 HUZZZZZZ712838621SAE SENSOR FIXING SPRING 780 Ft
58 HUZZZZZZZ300.013USAE NUT SELF LOCK.M5 UNI 7473 UP TO S/N 9005SA40230571 37 Ft
59 HUZZZZZZ006159541SAE ISOL.EL.TERMCOND.D=16 SP=0,4 417 Ft
60 HUZZZZZZ002824981SAE THERMOSTAT 175ý 1NT-08L-3794 1.842 Ft
60 HUZZZZZZ006824981SAE THERMOSTAT 175ý 1NT-08L-5125 1.842 Ft
61 Minimum: 20 HUZZZZZZZ020.440USAE SCREW TSP M5,0X30 UNI 7688 GALV. UP TO S/N 9005SA40230571 406 Ft
61 Minimum: 20 HUZZZZZZ205239921SAE SELF DRILLING SCREW 5X30 GALVANIZED FROM S/N 9005SA40230572 54 Ft
62 Minimum: 20 HUZZZZZZZ602.1619SAE INSULATING SPACER FOR BOILER 406 Ft
63 HUZZZZZZ711838621SAE 2 THERMOSTATS FIXING SPRING 780 Ft
64 HUZZZZZZZ31090011SAE TEA/BRASS PIN FOR PISTON L=10 151 Ft
65 HUZZZZZZ004578722SAE CONNECTOR AS.TEFLON 2X4 L=330 MM 2.160 Ft
66 HUZZZZZZ007229741SAE BOILER SUPPORT CONNECTOR 2.219 Ft
67 HUZZZZZZ209354321SAE SELF-LOCKI.NUT M5X0,8 DIN 980 CLA.8 44 Ft
68 HUZZZZZZZ40200002SAE INC KAZANTARTO ELEM SMART 9005SA40230571 SOROZATSZAMIG 2.541 Ft
68 HUZZZZZZ007791941SAE SUPPORT FOR ALLUMINIUM BOILER SMART FROM S/N 9005SA40230572 2.172 Ft
69 HUZZZZZZ858850282SAE ASS. CALD. AL. TUB.V2 C/RES.SUPPL. 230V 14.728 Ft
70 HUZZZZZZ008678722SAE CONNECTOR AS.TEFLON 2X4 L=235 MM 2.028 Ft
71 HUZZZZZZ017502941SAE PUMP SUPPORT HOLE 13,2 RED 244 Ft
0 HUZZZZZZ002534982SAE INC TURBINA KOMPLETT SMART 4.184 Ft
0 HUZZZZZZ855531282SAE INC KAZAN Al KOMPLETT ELEMEKKEL 7-13-14-23-28-40-41-43-44-47-49-51-52-53- 26.861 Ft

Gyorskeresés
 
Ide kell beírni a keresett cikk nevét.
Nyelvek
Magyar Horváth Szerb English
Pénznemek
Rendeljen online szerviz szolgáltatást!
Hivatalos szakszerviz

© 2008 osCommerce Fejlesztő: oscommerce.hu