Saeco Alkatrészek
   Akciós termékek  |  Személyes beállítások  |  Kosár tartalma  |  Pénztár   
Termékek
  - Aroma
  - AULIKA Automaták
  - Brake Point 36
  - Caffe Crema
  - Caffé IT
  - Combi Snack
  - DA7P Italautomata
  - DA7P Plus Italautomata
  - Family és Nagytartályos
  - Gaggia Classic
  - Gaggia New Baby Class
  - Gastro Profi 2
  - Gran Crema
  - Group_500
    - GR-D_E018025R2_1.1
    - GR-D_E018025R2_1.2
    - GR-D_E018025R2_10.1
    - GR-D_E018025R2_10.2
    - GR-D_E018025R2_11
    - GR-D_E018025R2_12
    - GR-D_E018025R2_13
    - GR-D_E018025R2_14
    - GR-D_E018025R2_15
    - GR-D_E018025R2_16
    - GR-D_E018025R2_17
    - GR-D_E018025R2_18
    - GR-D_E018025R2_19
    - GR-D_E018025R2_20
    - GR-D_E018025R2_21
    - GR-D_E018025R2_22
    - GR-D_E018025R2_23
    - GR-D_E018025R2_24
    - GR-D_E018025R2_25
    - GR-D_E018025R2_26
    - GR-D_E018025R2_3
    - GR-D_E018025R2_4
    - GR-D_E018025R2_5
    - GR-D_E018025R2_6.1.1
    - GR-D_E018025R2_6.1.2
    - GR-D_E018025R2_6.2.1
    - GR-D_E018025R2_6.2.2
    - GR-D_E018025R2_7
    - GR-D_E018025R2_8
    - GR-D_E018025R2_9
  - Helyszíni javítás -Bp
  - Idea Modular
  - Incanto De Luxe
  - Incanto SIRIUS
  - Incanto Superautomatica
  - Ital automata PHD
  - Karbantartó anyagok
  - Magic Comfort Plus
  - Magic De Luxe Redesigne
  - Modo Mio (029HR2)
  - Modo Mio (029HR6)
  - Modo Mio (029R5)
  - Modo Mio (SIN029R2)
  - Nina Bar
  - Odea Giro & Giro Plus
  - Odea Go
  - Office One
  - Piccina (032L)
  - Primea Ring
  - Primea Touch Plus 2007
  - Royal AMBRA
  - Royal Cappuccino
  - Royal Digital
  - Royal Office Superautomatica
  - Royal Professional
  - SG200 Italautomata
  - Solis Master 5000 DIGITAL
  - Solis Master 5000 SUP018S
  - Solis Master 5000 V2 SUP018S
  - Spidem My Coffee RS DRS
  - SPIDEM Villa
  - Super Idea
  - Talea Giro
  - Talea Giro Plus V2
  - Talea Ring
  - Talea Ring Plus V2
  - Talea Tejsziget 0,4 l
  - Talea Touch
  - Via Veneto Combi Karos
  - Via Veneto Karos
  - Via Venezia
  - Vienna
  - Vienna Caffe Nova
  - Xelsis
  - XSmall Steam & Plus
Információk
Szállítás és garancia
Az adatkezelésről
Jogi nyilatkozat
A használat szabályai
Kapcsolat - Vevőszolgálat
Általános szerződési feltételek
Linkajánló

Alkatrészek


Alkatrészrendelésnél, a megfelelő alkatrész beazonosításánál javasolt a rendelés előtti írásos kommunikáció (raktar@saeco.hu).

Amennyiben nem jártas a Saeco készülékek alkatrészeinek rendelésében:
1. Küldjön egy fotót a keresett alkatrészről,
2. Adja meg a készülék típusát és sorozatszámát (fotózza le az adattábla matricát),
3. Röviden írja le igényét.

Munkatársaink rövid időn belül válaszolnak Önnek!

Alkatrészek

PozícióMennyiségCikkszámAlkatrész névÁr
1 HUZZZZZZZ459.1070SAE FRECCIA ADESIVA ADHESIVE ARROW 56 Ft
5 Minimum: 20 HUZZZZZZ309115921SAE VITE TCB 2,9X6,4 DIN 7981 BZ NIK TCB 2,9X6,4 DIN 7981 BZ NIK SCREW 37 Ft
6 HUZZZP00.10A.9219SAE ASS.BOBINA DOSAT.CAFFE'24V 50/60HZ 24V 50/60HZ COFFEE DOSING UNIT COIL ASSEMBLY 7.266 Ft
7 HUZZZA00.100.0419SAE ASS.MOTORE MACINACAFFE' 220/230V 220/230V GRINDER MOTOR ASSEMBLY 49.611 Ft
8 HUZZZA00.200.0419SAE ASS.MOTORE CON CALOTTA 230V 230V MOTOR WITH CAP 42.327 Ft
11 HUZZZZZZZ100.1419SAE VITE DI INCREMENTO INCREMENT SCREW 2.477 Ft
12 HUZZZZZZZ300.1419SAE DISTANZIALE X GOMMINO SPACER FOR RUBBER 107 Ft
13 HUZZZZZZZ500.1419SAE PERNO MANOPOLA PIN FOR KNOB 112 Ft
14 HUZZZZZZZ600.1419SAE MOLLA X PERNO MANOPOLA SPRING FOR KNOB PIN 42 Ft
15 HUZZZZZZZ700.1419SAE VENTOLINA FAN 1.962 Ft
16 HUZZZZZZZ800.1419SAE VITE DI REGOLAZIONE MANOPOLA KNOB REGULATION SCREW 5.079 Ft
17 HUZZZ060.310.1419SAE MANOPOLA SERIGRAFATA MARRON BROWN SILK-SCREEN PRINTED KNOB 834 Ft
18 HUZZZ060.410.1419SAE CARTER PROTEZIONE MOTORE MARRON BROWN MOTOR PROTECTION CASE 725 Ft
19 HUZZZZZZZ180.1419SAE MACINA PIANA D.43 TIN D.43 TIN FLAT COFFEE GRINDER 11.008 Ft
20 HUZZZP60.100.0619SAE ASS.DOSAT.CAFFE'DA 7P 24V 7P 24V COFFE DOSING UNIT ASSEMBLY 16.991 Ft
21 HUZZZP60.520.0619SAE ASS.DOSAT.CAFFE'DA 7P 9 GR 24V 7P 9 GR 24V COFFEE DOSING UNIT ASSEMBLY 23.316 Ft
22 HUZZZ060.100.1619SAE SUPPORTO DOSATORE MARRON BROWN DOSING UNIT SUPPORT 906 Ft
23 HUZZZZZZZ500.1619SAE MOLLA X SPORTELLO DOSATORE DOSING GEAR DOOR SPRING 140 Ft
28 HUZZZ060.010.1619SAE PERNO MARRON BROWN PIN 110 Ft
30 HUZZZ060.210.1619SAE BIELLA MARRON BROWN CONNECTING ROD 152 Ft
31 HUZZZ060.131.1619SAE CORPO DOSATORE MARRON MODIFICATO BROWN MODIFIC. DOSING BODY 2.525 Ft
32 HUZZZ051.912.1619SAE CORPO DOSATORE 9GR GRIGIO GREY 9GR DOSING BODY 2.788 Ft
33 HUZZZZZZZ163.1619SAE PROTEZIONE MYLAR X MICRO DOSATORE MYLAR PROTECTION FOR DOSING UNIT MICRO 505 Ft
34 HUZZZZZZZ500.1999SAE GOMMINO X MACINACAFFE' RUBBER BUFFER FOR COFFEE GRINDER 116 Ft
35 HUZZZZZZZ850.50ENSAE MICRO DOSATORE N.V. N.V. DOSING UNIT MICRO 4.280 Ft
36 HUZZZZZZZ220.31ENSAE RIVETTO IN RAME D.4 C/LAMELLA 6.3 D.4 COPPER RIVET WITH 6.3 BLADE 268 Ft
37 HUZZZZZZZ100.31FNSAE ANELLO X PERNI D.3 RING FOR D.3 PINS 16 Ft
38 HUZZZZZZZ300.30MNSAE OR 3187 NBR 3187 NBR O-RING 72 Ft
39 HUZZZZZZZ200.430USAE VITE TCI M3,0X8 UNI 6107 ZNP TCI M3.0X8 UNI 6107 ZNP SCREW 14 Ft
40 HUZZZZZZZ100.340USAE VITE TCBC M4,0X10 UNI 7687 ZNP TCBC M4.0X10 UNI 7687 ZNP SCREW 14 Ft
41 Minimum: 50 HUZZZZZZZ400.340USAE VITE TCBC M4,0X16 UNI 7687 ZNP TCBC M4.0X16 UNI 7687 ZNP SCREW 62 Ft
42 HUZZZZZZZ700.340USAE VITE TCBC M3,0X8 UNI 7687 ZNP TCBC M3.0X8 UNI 7687 ZNP SCREW 24 Ft
43 HUZZZZZZZ500.640USAE VITE TE M5,0X10 C/RONDELLA TE M5.0X10 SCREW WITH WASHER 54 Ft
44 HUZZZZZZZ600.901USAE VITE AUT.TCB 2,2X9,5 DIN 7981 C NIK TCB 2.2X9.5 DIN 7981 C NIK SELF-LOCKING SCREW 56 Ft
45 HUZZZZZZZ610.901USAE VITE AUT.TCB 3,9X13 DIN 7981 C NIK TCB 3.9X13 DIN 7981 C NIK SELF-LOCKING SCREW 37 Ft
46 HUZZZZZZZ200.702USAE ROSETTA PIANA 4,3X9 UNI 6592 ZNP 4.3X9 UNI 6592 ZNP FLAT WASHER 56 Ft
47 HUZZZZZZZ300.702USAE ROSETTA PIANA 3,2X7 UNI 6592 ZNP 3.2X7 UNI 6592 ZNP FLAT WASHER 24 Ft
48 HUZZZZZZZ100.802USAE ROSETTA DENT. 4,3X8 UNI 3703 BRU 4.3X8 UNI 3703 BRU TOOTHED WASHER 13 Ft
49 HUZZZZZZZ200.802USAE ROSETTA DENT. 3,3X6,9 UNI 3703 ZNP 3.3X6.9 UNI 3703 ZNP TOOTHED WASHER 54 Ft
50 HUZZZZZZZ100.013USAE DADO AUTOBLOC.M3 UNI 7473 ZNP M3 UNI 7473 ZNP SELF-LOCKING NUT 37 Ft
51 HUZZZZZZZ100.604USAE SPINA ELASTICA 3,0X8 UNI 6873 3.0X8 UNI 6873 SPRING PIN 150 Ft

Gyorskeresés
 
Ide kell beírni a keresett cikk nevét.
Nyelvek
Magyar Horváth Szerb English
Pénznemek
Rendeljen online szerviz szolgáltatást!
Hivatalos szakszerviz

© 2008 osCommerce Fejlesztő: oscommerce.hu