Saeco Alkatrészek
   Akciós termékek  |  Személyes beállítások  |  Kosár tartalma  |  Pénztár   
Termékek
  - Aroma
  - AULIKA Automaták
  - Brake Point 36
  - Caffe Crema
  - Caffé IT
  - Combi Snack
  - DA7P Italautomata
  - DA7P Plus Italautomata
  - Family és Nagytartályos
  - Gaggia Classic
  - Gaggia New Baby Class
  - Gastro Profi 2
  - Gran Crema
  - Group_500
    - GR-D_E018025R2_1.1
    - GR-D_E018025R2_1.2
    - GR-D_E018025R2_10.1
    - GR-D_E018025R2_10.2
    - GR-D_E018025R2_11
    - GR-D_E018025R2_12
    - GR-D_E018025R2_13
    - GR-D_E018025R2_14
    - GR-D_E018025R2_15
    - GR-D_E018025R2_16
    - GR-D_E018025R2_17
    - GR-D_E018025R2_18
    - GR-D_E018025R2_19
    - GR-D_E018025R2_20
    - GR-D_E018025R2_21
    - GR-D_E018025R2_22
    - GR-D_E018025R2_23
    - GR-D_E018025R2_24
    - GR-D_E018025R2_25
    - GR-D_E018025R2_26
    - GR-D_E018025R2_3
    - GR-D_E018025R2_4
    - GR-D_E018025R2_5
    - GR-D_E018025R2_6.1.1
    - GR-D_E018025R2_6.1.2
    - GR-D_E018025R2_6.2.1
    - GR-D_E018025R2_6.2.2
    - GR-D_E018025R2_7
    - GR-D_E018025R2_8
    - GR-D_E018025R2_9
  - Helyszíni javítás -Bp
  - Idea Modular
  - Incanto De Luxe
  - Incanto SIRIUS
  - Incanto Superautomatica
  - Ital automata PHD
  - Karbantartó anyagok
  - Magic Comfort Plus
  - Magic De Luxe Redesigne
  - Modo Mio (029HR2)
  - Modo Mio (029HR6)
  - Modo Mio (029R5)
  - Modo Mio (SIN029R2)
  - Nina Bar
  - Odea Giro & Giro Plus
  - Odea Go
  - Office One
  - Piccina (032L)
  - Primea Ring
  - Primea Touch Plus 2007
  - Royal AMBRA
  - Royal Cappuccino
  - Royal Digital
  - Royal Office Superautomatica
  - Royal Professional
  - SG200 Italautomata
  - Solis Master 5000 DIGITAL
  - Solis Master 5000 SUP018S
  - Solis Master 5000 V2 SUP018S
  - Spidem My Coffee RS DRS
  - SPIDEM Villa
  - Super Idea
  - Talea Giro
  - Talea Giro Plus V2
  - Talea Ring
  - Talea Ring Plus V2
  - Talea Tejsziget 0,4 l
  - Talea Touch
  - Via Veneto Combi Karos
  - Via Veneto Karos
  - Via Venezia
  - Vienna
  - Vienna Caffe Nova
  - Xelsis
  - XSmall Steam & Plus
Információk
Szállítás és garancia
Az adatkezelésről
Jogi nyilatkozat
A használat szabályai
Kapcsolat - Vevőszolgálat
Általános szerződési feltételek
Linkajánló

Alkatrészek


Alkatrészrendelésnél, a megfelelő alkatrész beazonosításánál javasolt a rendelés előtti írásos kommunikáció (raktar@saeco.hu).

Amennyiben nem jártas a Saeco készülékek alkatrészeinek rendelésében:
1. Küldjön egy fotót a keresett alkatrészről,
2. Adja meg a készülék típusát és sorozatszámát (fotózza le az adattábla matricát),
3. Röviden írja le igényét.

Munkatársaink rövid időn belül válaszolnak Önnek!

Alkatrészek

PozícióMennyiségCikkszámAlkatrész névÁr
4 Minimum: 10 HUZZZZZZ124016821SAE SFERA D=3,2MM ACCIAIO INOX AISI 304 AISI 304 STAINLESS STEEL D=3.2 MM SPHERE 140 Ft
5 Minimum: 20 HUZZZZZZ309115921SAE VITE TCB 2,9x6,4 DIN 7981 BZ NIK TCB 2,9x6,4 DIN 7981 BZ NIK SCREW 37 Ft
10 HUZZZA00.390.1219SAE MOTORIDUTTORE MACINACAFFE' 230V 230V COFFEE GRINDER GEARMOTOR 72.123 Ft
11 HUZZZP00.10A.9219SAE ASS. BOBINA DOSATORE CAFFE' 24V 50/60Hz 24 V 50/60 Hz COFFEE DOSING UNIT COIL ASSEMBLY 7.266 Ft
12 HUZZZZZZZ020.0419SAE ASS.REGOLAZ. MACINACAFFE' MODULARE MODULAR COFFEE GRINDER ADJUSTMENT ASSEMBLY 6.086 Ft
13 HUZZZA00.620.0419SAE ASS.MACINAC. + DOS E REGOL.PLUS PLUS COFFE GRINDER+DOSING AND ADJUSTING UNIT ASS. 109.328 Ft
15 HUZZZZZZZ300.1419SAE DISTANZIALE X GOMMINO SPACER FOR RUBBER 107 Ft
16 HUZZZZZZZ350.1419SAE CALOTTA CAP 8.637 Ft
17 HUZZZ050.450.1419SAE FLANGIA NERO BLACK FLANGE 858 Ft
18 HUZZZ050.550.1419SAE RUOTA DENTATA Z62 NERO BLACK Z62 GEARWHEEL 1.102 Ft
19 HUZZZZZZZ650.1419SAE VENTOLINA FAN 3.463 Ft
20 HUZZZZZZZ750.1419SAE GHIERA REGOLAZIONE ADJUSTING RING NUT 18.824 Ft
21 HUZZZZZZZ850.1419SAE CONTRODADO LOCK NUT 639 Ft
22 HUZZZ050.260.1419SAE SUPPORTO REGOLAZIONE NERO BLACK ADJUSTING SUPPORT 1.024 Ft
23 HUZZZ050.360.1419SAE VITE SENZA FINE NERO BLACK ENDLESS WORM 258 Ft
24 HUZZZ050.460.1419SAE ASTA NERO BLACK BAR 141 Ft
25 HUZZZZZZZ560.1419SAE VITE DI INCREMENTO INCREMENT SCREW 2.087 Ft
26 HUZZZ050.960.1419SAE INGRANAGGIO CONICO Z20 NERO BLACK Z20 CONE GEAR 73 Ft
27 HUZZZZZZZ070.1419SAE PERNO REGOLAZIONE ADJUSTING PIN 1.663 Ft
28 HUZZZZZZZ270.1419SAE MACINA D. 64 D. 64 GRINDSTONE 30.467 Ft
29 HUZZZZZZZ370.1419SAE BOCCOLA X REGOLAZIONE ADJUSTING BUSH 493 Ft
30 HUZZZ050.470.1419SAE POMELLO REGOLAZIONE SERIGRAFATO SILK-SCREEN PRINTED ADJUSTING KNOB 1.063 Ft
31 HUZZZZZZZ770.1419SAE MOLLA X SFERA D.3,2 MODULAR SPRING FOR MODULAR D. 3.2 SPHERE 215 Ft
32 HUZZZP60.100.0619SAE ASS. DOSATORE CAFFE' D.A. 7P 24V 24V 7P COFFEE DOSING UNIT ASSEMBLY 16.991 Ft
33 HUZZZP60.520.0619SAE ASS. DOSATORE CAFFE' D.A. 7P 9gr. 24V 24V 9 gr 7P COFFEE DOSING UNIT ASSEMBLY 23.316 Ft
34 HUZZZ060.100.1619SAE SUPPORTO DOSATORE MARRON BROWN DOSING UNIT SUPPORT 906 Ft
35 HUZZZZZZZ500.1619SAE MOLLA SPORTELLO DOSATORE DOSING UNIT DOOR SPRING 140 Ft
40 HUZZZ060.010.1619SAE PERNO MARRON BROWN PIN 110 Ft
42 HUZZZ060.210.1619SAE BIELLA MARRON BROWN CONNECTING ROD 152 Ft
43 HUZZZ060.131.1619SAE CORPO DOSATORE MARRON MODIFICATO BROWN MODIF. DOSING BODY 2.525 Ft
44 HUZZZ051.912.1619SAE CORPO DOSATORE 9gr. Grigio GREY 9 gr DOSING BODY 2.788 Ft
45 HUZZZZZZZ163.1619SAE PROTEZIONE MYLAR PER MICRO DOSATORE MYLAR PROTECTION FOR DOSING UNIT MICRO 505 Ft
46 HUZZZZZZZ500.1999SAE GOMMINO X MACINACAFFE' RUBBER BUFFER FOR COFFEE GRINDER 116 Ft
47 HUZZZZZZZ850.50ENSAE MICRO DOSATORE N.V. N.V. DOSING UNIT MICRO 4.280 Ft
48 HUZZZZZZZ220.31ENSAE RIVETTO IN RAME D.4 C/LAMELLA 6.3 D.4 COPPER RIVET WITH 6.3 REED 268 Ft
49 HUZZZZZZZ100.31FNSAE ANELLO PER PERNI D.3 INARCA 2035 INARCA 2035 RING FOR D.3 PINS 16 Ft
50 HUZZZZZZZ100.70MNSAE CUSCINETTO ASSIALE EKKO COMPACT EKKO COMPACT THRUST BEARING 8.242 Ft
51 HUZZZZZZZ740.99VNSAE RONDELLA SPESSORAMENTO 7X13X0,5 7X13X0,5 PACKING WASHER 56 Ft
52 HUZZZZZZZ840.99VNSAE RONDELLA SPESSORAMENTO 8X14X0,5 8X14X0,5 PACKING WASHER 56 Ft
53 HUZZZZZZZ100.340USAE VITE TCBC M4,0X10 UNI 7687 ZNP TCBC M4,0X10 UNI 7687 ZNP SCREW 14 Ft
54 HUZZZZZZZ300.340USAE VITE TCBC M4,0X8 UNI 7687 ZNP TCBC M4,0X8 UNI 7687 ZNP SCREW 14 Ft
55 HUZZZZZZZ500.340USAE VITE TCBC M4,0X20 UNI 7687 ZNP TCBC M4,0X20 UNI 7687 ZNP SCREW 13 Ft
56 HUZZZZZZZ710.340USAE VITE TCBC M3,0X12 UNI 7687 ZNP TCBC M3,0X12 UNI 7687 ZNP SCREW 54 Ft
57 HUZZZZZZZ200.440USAE VITE TSPC M4,0X10 UNI 7688 ZNP TSPC M4,0X10 UNI 7688 ZNP SCREW 54 Ft
58 HUZZZZZZZ500.640USAE VITE TE M5,0X10 C/RONDELLA TE M5,0X10 SCREW WITH WASHER 54 Ft
59 HUZZZZZZZ600.901USAE VITE AUT.TCB 2,2x9,5 DIN 7981 C INK TCB 2,2x9,5 DIN 7981 C INK SELF-LOCKING SCREW 56 Ft
60 HUZZZZZZZ500.721USAE VITE TAPT.TCB M4,0X8 DIN 7500 ZNP TAPT.TCB M4,0X8 DIN 7500 ZNP SCREW 54 Ft
61 HUZZZZZZZ300.341USAE PANELVIT TCB 3,5X16 TESTA D.8 ZNP TCB 3,5X16 PANELVIT D.8 ZNP HEAD 91 Ft
62 HUZZZZZZZ100.302USAE ROSETTA PIANA 4,3X8 UNI 1749 ZNP 4,3X8 UNI 1749 ZNP FLAT WASHER 54 Ft
63 HUZZZZZZZ300.702USAE ROSETTA PIANA 3,2x7 UNI 6592 ZNP 3,2x7 UNI 6592 ZNP FLAT WASHER 24 Ft
64 Minimum: 20 HUZZZZZZZ400.702USAE ROSETTA PIANA 4,3X16 UNI 6592 ZNP 4,3X16 UNI 6592 ZNP FLAT WASHER 24 Ft
65 HUZZZZZZZ100.802USAE ROSETTA DENT. 4,3X8 UNI 3703 BRU 4,3X8 UNI 3703 BRU TOOTHED WASHER 13 Ft
66 HUZZZZZZZ200.122USAE MOLLA TAZZA 15X8,2X0,7 BN 806 15X8,2X0,7 BN 806 BELLEVILLE SPRING 70 Ft
67 HUZZZZZZZ300.203USAE DADO ESAGONALE M4 UNI 5588 ZNP M4 UNI 5588 ZNP HEXAGON NUT 51 Ft
68 HUZZZZZZZ100.013USAE DADO AUTOBLOC. M3 UNI 7473 ZNP M3 UNI 7473 ZNP SELF-LOCKING NUT 37 Ft
69 HUZZZZZZZ200.013USAE DADO AUTOBLOC.M4 UNI 7473 NIK M4 UNI 7473 NIK SELF-LOCKING NUT 28 Ft
70 HUZZZZZZZ100.604USAE SPINA ELASTICA 3,0x8 uni 6873 3,0x8 uni 6873 SPRING PIN 150 Ft
71 HUZZZZZZZ100.107USAE ANELLO ELASTICO 4 UNI 7434 4 UNI 7434 ELASTIC RING 24 Ft
72 HUZZZZZZZ600.107USAE ANELLO ELASTICO 3,2 UNI 7434 3.2 UNI 7434 ELASTIC RING 24 Ft

Gyorskeresés
 
Ide kell beírni a keresett cikk nevét.
Nyelvek
Magyar Horváth Szerb English
Pénznemek
Rendeljen online szerviz szolgáltatást!
Hivatalos szakszerviz

© 2008 osCommerce Fejlesztő: oscommerce.hu