Saeco Alkatrészek
   Akciós termékek  |  Személyes beállítások  |  Kosár tartalma  |  Pénztár   
Termékek
  - Aroma
  - AULIKA Automaták
  - Brake Point 36
    - BP36_E1600301_1-5
    - BP36_E1600301_2-5
    - BP36_E1600301_3-5
    - BP36_E1600301_4-5
    - BP36_E1600301_5-5
  - Caffe Crema
  - Caffé IT
  - Combi Snack
  - DA7P Italautomata
  - DA7P Plus Italautomata
  - Family és Nagytartályos
  - Gaggia Classic
  - Gaggia New Baby Class
  - Gastro Profi 2
  - Gran Crema
  - Group_500
  - Helyszíni javítás -Bp
  - Idea Modular
  - Incanto De Luxe
  - Incanto SIRIUS
  - Incanto Superautomatica
  - Ital automata PHD
  - Karbantartó anyagok
  - Magic Comfort Plus
  - Magic De Luxe Redesigne
  - Modo Mio (029HR2)
  - Modo Mio (029HR6)
  - Modo Mio (029R5)
  - Modo Mio (SIN029R2)
  - Nina Bar
  - Odea Giro & Giro Plus
  - Odea Go
  - Office One
  - Piccina (032L)
  - Primea Ring
  - Primea Touch Plus 2007
  - Royal AMBRA
  - Royal Cappuccino
  - Royal Digital
  - Royal Office Superautomatica
  - Royal Professional
  - SG200 Italautomata
  - Solis Master 5000 DIGITAL
  - Solis Master 5000 SUP018S
  - Solis Master 5000 V2 SUP018S
  - Spidem My Coffee RS DRS
  - SPIDEM Villa
  - Super Idea
  - Talea Giro
  - Talea Giro Plus V2
  - Talea Ring
  - Talea Ring Plus V2
  - Talea Tejsziget 0,4 l
  - Talea Touch
  - Via Veneto Combi Karos
  - Via Veneto Karos
  - Via Venezia
  - Vienna
  - Vienna Caffe Nova
  - Xelsis
  - XSmall Steam & Plus
Információk
Szállítás és garancia
Az adatkezelésről
Jogi nyilatkozat
A használat szabályai
Kapcsolat - Vevőszolgálat
Általános szerződési feltételek
Linkajánló

Alkatrészek


Alkatrészrendelésnél, a megfelelő alkatrész beazonosításánál javasolt a rendelés előtti írásos kommunikáció (raktar@saeco.hu).

Amennyiben nem jártas a Saeco készülékek alkatrészeinek rendelésében:
1. Küldjön egy fotót a keresett alkatrészről,
2. Adja meg a készülék típusát és sorozatszámát (fotózza le az adattábla matricát),
3. Röviden írja le igényét.

Munkatársaink rövid időn belül válaszolnak Önnek!

Alkatrészek

PozícióMennyiségCikkszámAlkatrész névÁr
1 HUZZZZZZZ310.31ENSAE Presa a vaschetta EN 60320 C 13 673 Ft
2 HUZZZZZZZ200.71ENSAE Fermacavo ades.x cavi tondi d=10mm 105 Ft
3 HUZZZZZZZ961.2061SAE Vasca presa elettrica mod. 3.786 Ft
4 HUZZZZZZZ930.31ENSAE Filtro antidist. 0,47x2+1000Y2+0,5L 9.739 Ft
5 HUZZZZZZZ700.91ENSAE Trasformatore x DA a spirali 17.269 Ft
6 HUZZZZZZZ620.340USAE Vite TCBC M5,0X50 UNI 7687 ZNP 107 Ft
7 HUZZZZZZZ110.901USAE Vite aut.TCB 3,9x9,5 DIN 7981 C NIK 37 Ft
8 HUZZZZZZ003106841SAE Stringifilo panduit abm2s-atc 220 Ft
9 HUZZZZZZZ220.31ENSAE Rivetto in rame d.4 c/lamella 6.3 268 Ft
10 HUZZZZZZZ900.802USAE Rosetta Dent. 8,4x15 UNI 3703 BRU 54 Ft
11 HUZZZZZZZ700.203USAE Dado esagonale M8 UNI 5588 ZNP 54 Ft
12 HUZZZZZZZ100.203USAE Dado Esagonale M5 UNI 5588 ZNP 6 Ft
13 HUZZZZZZZ310.702USAE Rosetta piana 6.5x18 uni 6592 znp 54 Ft
15 HUZZZZZZZ300.901USAE Vite aut.TCB 3,5x9,5 DIN 7981 C NIK 37 Ft
16 HUZZZZZZZ490.3061SAE Protezione posteriore 2.736 Ft
17 HUZZZZZZZ110.3061SAE Pannello post.motore 7.564 Ft
18 HUZZZZZZZ400.802USAE Rosetta dent. 3,8x7,5 UNI 3703 BRU 56 Ft
19 HUZZZZZZZ310.901USAE Vite aut.TCB 3,5x13 DIN 7981 C NIK 37 Ft
20 HUZZZA00.950.31ENSAE Alimentatore x neon 18W 7.243 Ft
20 HUZZZZZZZ470.31ENSAE Alimentatore Magnetek 668402011 17.262 Ft
21 HUZZZZZZZ090.3061SAE Piastra supporto alimentatore neon 1.931 Ft
22 HUZZZZZZZ120.31ENSAE Portastarter 467 Ft
23 HUZZZZZZZ020.31ENSAE Starter 600 Ft
24 HUZZZZZZZ430.3061SAE Chiusura posteriore bassa 3.487 Ft
26 HUZZZZZZZ616.2061SAE Mem. flash BPoint V. 3.17/0B25 R04 13.699 Ft
27 HUZZZZZZZ710.81ENSAE Distanziale x scheda 161 Ft
28 HUZZZZZZZ080.10ENSAE Cavo UK spina EN 60320 C13 Miele IE 6.491 Ft
29 HUZZZZZZZ501.10ENSAE Cavo Usa 3 poli 16 AWG BR 5.212 Ft
30 HUZZZZZZZ390.10ENSAE Cavo Argentina C/spina EN60320 C13 RA 4.115 Ft
31 HUZZZZZZZ150.10ENSAE Cavo Svizzera con spina EN60320 C13 CH 2.963 Ft
32 HUZZZZZZZ050.10ENSAE Cavo Schuko con spina EN60320 C13 A B BG BX D E EK F GR I IL LT P PL RL RO SA SL SU YV 3.840 Ft
34 HUZZZZZZZ200.10VNSAE Piedino D.34 H.35 con Dado M10 434 Ft
35 HUZZZZZZZ300.500USAE Vite TE M6,0x12 UNI 5739 ZNP 54 Ft
36 HUZZZZZZZ211.3061SAE Distanziale posteriore 1.931 Ft
38 HUZZZZZZZ620.11FNSAE Rivetto ad espansione d.3,9x8 all. 24 Ft
39 HUZZZZZZZ511.3061SAE Piastra riflettente laterale 11.373 Ft
40 HUZZZZZZZ500.604USAE Spina elastica 5,0x20 UNI 6873 INO 322 Ft
41 HUZZZZZZZ411.2061SAE Piastrina serratura 1.204 Ft
42 HUZZZZZZZ010.740USAE Vite TCB bassa a croce M6x16 ZNP 54 Ft
43 HUZZZZZZZ161.2061SAE Isolante vert. inf. x porta 215 Ft
45 HUZZZZZZZ470.3061SAE Guarniz. verticale alta serr. 673 Ft
46 HUZZZZZZZ071.2061SAE Distanziale x micro porta 966 Ft
47 Minimum: 20 HUZZZZZZ404013821SAE Rosetta UNI 8842 A4 brunita 56 Ft
48 HUZZZZZZZ730.901USAE Vite aut.TCB 4,8x13 DIN 7981 C NIK 56 Ft
49 HUZZZ050.751.2061SAE Piastrino x fissaggio micro porta 1.180 Ft
50 HUZZZZZZZ930.50ENSAE Microinterruttore bipolare 4.237 Ft
51 HUZZZZZZZ100.107USAE Anello elastico 4 UNI 7434 24 Ft
52 HUZZZZZZZ031.2061SAE Perno x rotella porta 536 Ft
53 HUZZZZZZZ131.2061SAE Rotella porta 1.180 Ft
54 HUZZZZZZZ241.2061SAE Staffa x copertura vano motore 1.293 Ft
55 HUZZZZZZZ300.423USAE Dado M5 flangiato base dentellata fino mat. 9006BP30005509 37 Ft
56 HUZZZZZZZ140.11FNSAE Perno x battiscopa fino mat. 9006BP30005509 571 Ft
57 HUZZZZZZZ240.11FNSAE Molletta x perno battiscopa 429 Ft
58 HUZZZZZZZ800.740USAE Vite testa tonda con quadro M6x20 107 Ft
59 HUZZZZZZZ111.3061SAE Cerniera superiore 7.886 Ft
60 HUZZZZZZZ441.2061SAE Piastrino x cerniera porta 605 Ft
61 HUZZZZZZZ400.423USAE Dado M6 flangiato base dentellata 54 Ft
62 HUZZZZZZZ670.3061SAE Guarnizione orizzontale alta 356 Ft
64 HUZZZ050.874.1119SAE Tappo x scasso connettori 220 Ft
65 HUZZZ050.250.2061SAE Vasca x evaporatore 1.770 Ft
66 HUZZZZZZZ680.2061SAE Bronzina porta 858 Ft
67 HUZZZ048.330.3061SAE Griglia anteriore bassa fino mat. 9006BP30005509 19.473 Ft
68 HUZZZZZZZ040.50ENSAE Chiave x micro 2.438 Ft
69 HUZZZZZZZ950.3061SAE Squadretta x carter inferiore 1.026 Ft
70 HUZZZZZZZ840.2061SAE Piastra supporto fusibili fino a matricola 1890 2.085 Ft
70 HUZZZZZZZ102.2061SAE Piastra supporto fusibili mod. da matricola 1891 2.039 Ft
71 HUZZZZZZZ610.31ENSAE Portafusibile con tappo a vite 2.477 Ft
72 HUZZZZZZZ340.31ENSAE Fusibile 6,3x32 6,3a 250v ritardato 401 Ft
73 HUZZZ050.880.3061SAE Divisorio laterale verticale 5.753 Ft
74 HUZZZZZZZ980.3061SAE Isolante verticale evaporatore 697 Ft
75 HUZZZZZZZ840.11FNSAE Distanziale x scheda CPU 274 Ft
77 HUZZZZZZZ740.11FNSAE Dado in plastica 424 Ft
79 HUZZZ072.913.1119SAE Pomello x braccio 215 Ft
86 HUZZZZZZZ561.2061SAE Polistirolo x piastra ispezione 351 Ft
87 HUZZZ050.461.2061SAE Piastra ispezione condensatore 2.490 Ft
89 HUZZZZZZZ270.3061SAE Carter inf. x condensatore 4.828 Ft
90 HUZZZZZZZ155.1119SAE Carter x fusibili 2.146 Ft
91 HUZZZZZZZ930.3061SAE Polistirolo isolante vert. 2.039 Ft
92 HUZZZZZZZ040.3061SAE Polistirolo isolante oriz. 966 Ft
93 HUZZZ050.530.3061SAE Divisorio frontale basso fino a matricola 1890 13.197 Ft
93 HUZZZ050.661.3061SAE Pannello inferiore modificato da matricola 1891 9.167 Ft

Gyorskeresés
 
Ide kell beírni a keresett cikk nevét.
Nyelvek
Magyar Horváth Szerb English
Pénznemek
Rendeljen online szerviz szolgáltatást!
Hivatalos szakszerviz

© 2008 osCommerce Fejlesztő: oscommerce.hu